Vzpomínky na krásnou etapu vašeho života přinese těhotenské focení Brno

Těhotenské focení může být u vás doma nebo v přírodě. Mám přenosný foto ateliér, takže si dokáži profesionální studio vytvořit opravdu všude. :) Těhotenské fotky v přírodě považuji obecně za nejlepší možný způsob zachycení této krásné životní události. Každý má jiné požadavky a jak můžete vidět v galerii, způsobů, jak vyfotit vaše těhotenské bříško je nespočet.

Fantazii se meze nekladou, každé těhotenské focení je jedinečné.

Těhu focení trvá 30-60 minut a získáte minimálně 30 fotografií v tiskové kvalitě do 3-10 dnů.

Chcete originální těhotenské fotky?

Napište mi nebo zavolejte. Probereme detaily a možnosti těhotenského focení. Někdo chce jen těhotenské fotky venku v přírodě, jiný chce detailní fotky bříška jak v ateliéru (ateliér netřeba, zvládnu za 5 minut vyfotit i u vás doma).

Máme k zapůjčení těhotenské šaty různých velikostí a barev, které sluší každé postavě. :) Pro těhotenské fotky venku můžeme vybrat tu nejlepší možnou lokalitu. Většinou volím mezi starými zatopenými lomy, vinicemi nebo na jaře rozkvetlé ovocné sady.

Těhotenské fotografie jsem již realizoval pro 115 spokojených párů.

Říká se: „Kovářova kobyla chodí bosa…a fotografova žena se musí fotit sama.“ Naštěstí jsem využil obě naše těhotenství a mé ženě, jsem vytvořil fotky, které uchovávají nejednu vzpomínku. Věřím, že i mé dvě dcerky budou jednou koukat, jak mámě toto období slušelo.

Moje galerie nejen těhotenských fotek na 500px.

V kolikátém týdnu těhotenství je focení nejlepší?

Ideální je fotit od 29. týdne těhotenství nebo až je bříško vidět. Zlatým středem pro focení je pak 34. týden těhotenství či konec 7. měsíce. Samozřejmě se může fotit i později, ale pokud máte čas na přípravu a objednání se na focení, je lepší to neodkládat. Čáp může přiletět o nějaký týden dříve. :) Navíc v pozdější fázi těhotenství si už můžete připadat moc „zakulacená“ a je lepší, aby nastávající maminka byla více v klidu a nelítala někde po vinicích, lomech či lese. Vím o čem mluvím, nám praskla voda při těhotenském focení. :D