Reference a fotografická ocenění

Fotograf by měl mít i svou vlastní tvorbu, aby se nejen zdokonaloval, ale fotil i věci, které ho zajímají a baví. A to, jestli fotí dobře, nejlépe ukáže účast v mezinárodních fotografických soutěžích a fotografická ocenění. Ukazuji tady jen pár úspěšných fotografií.

nejlepsi svatebni fotograf - svatebni fotografie

Mezinárodně oceněný svatební fotograf

Za rok 2020 jsem se stal  TOP 1 svatebním fotografem ČR podle mezinárodního svatebního webu Prowedaward. Dle dalšího svatebního webu MYWED, který funguje mnohem delší dobu a je zde 70 % všech fotografů nejen z ČR, ale celého světa pak patřím neoficiálně aktuálně do TOP 10 v České republice.

Reference svatebních klientů

Dalších 45 recenzí od svatebních párů najdete na mé facebookové stránce.

Petr K.

Profesionál – perfekcionista s naprosto úžasným přístupem k práci.. Nic není nemožné a se vším se snaží maximálně vyjít vstříc.

♥♥♥♥♥

Martin P.

Profesionální fotograf, super člověk, výborné nápady a překrásné fotky.  Mockrát děkujeme!

♥♥♥♥♥

Dana Pánovcová

Skvelý človek a fotograf. Zábery, na ktoré sa budete dívať 10x za deň, lebo ste na nich proste krásni :)
Ďalšia spolupráca istá :)

♥♥♥♥♥

Lukáš Marek

Profík, skvělé nápady, improvizace a ochota vyjít vstříc každému požadavku jsou u Haryho samozřejmostí. Výsledné fotografie jsou dodány rychle a výsledek je úžasný!

♥♥♥♥♥

Mezinárodní fotografická ocenění volné foto tvorby

Hope

Oceněná fotografie Hope v 7. ročníku mezinárodní soutěže Fine Art Photography Awards 2021. Fotografie má evokovat naději a dlouhověkost, kdy modelka Monika Vlčková (česká reprezentantka ve sportovní gymnastice) drží list stromu Ginkgo Biloba. Zároveň má list zastupovat nadcházející sportovní událost v Tokyu, která byla přesunuta na rok 2021.

oceněná fotografie - profesionalní fotograf

Human Sushi

Oceněná fotografie Human Sushi v 7. ročníku mezinárodní soutěže Fine Art Photography Awards 2021. Fotografie vznikla původně jako produktová fotografie pro projekt Gastrozije na podporu uzavřených restaurací v době pandemie. Jednalo se o „žluté stolky“ od firmy HUA HUA Architects. Zabalený člověk je obrazem absurdnosti situace, kdy máme možnosti, jak nechat alespoň částečně otevřené restaurace. Ale jsme skrz zmatečná opatření bezmocní a stejně s tím nemůžeme nic udělat. Fotografie z tohoto produktového focení byly publikovány ve světových médiích.

Dvě nominace do užšího finále v mezinárodní 6th Fine Art Photography Awards (2020)

Nominace do užšího finále v mezinárodní 5th Fine Art Photography Awards (2019)

Další fotografická ocenění a mediálně známé fotky

Fotografie: Jelení skok (česká reprezentantka Monika Vlčková) – foto bylo úvodní fotkou akce 100 let Českého sportu v roce 2018

Mé fotografie ve Vogue

Přes 37 mých fotografií najdete na webu italského Vogue v sekci Photovogue, kam se dostanou jen fotky, které schválí sami editoři Vogue.

Klienti