Reference

Další reference najdete na mé facebookové stránce.

Lucia S.

Peter je za mňa ten najlepší fotograf na svadbu, akého si môžte priať. Jeho tvorbu som sledovala už dlho, pretože mi prišla naozaj jedinečná. Keď sme ho oslovili na spoluprácu, od začiatku s nami jednal úplne profesionálne. Po prvom foteni – predsvadobnom , sme si aj skvele sadli ako ľudia a bola to radosť spolupracovať. Ďakujeme mu za nádherné fotky, vďaka ktorým budeme na nás svadobný deň spomínať aj po rokoch , akoby to bolo včera, pretože skvele zachytil emócie a atmosféru

Marco D.

Amazing photographer with a super positive attitude and super professional work. I can recommend Petr to anyone who is looking for something not like all the others.

Jakub Ž.

Peťu a jeho fotky sleduju už dlouho a vždycky se mi jeho styl hrozně líbil. Fotil i svatby pár lidem v mém okolí a dostával jsem na něj jen perfektní reference. A už při předsvatebním focení jsme z jeho a Alčiné práce a přístupu byli naprosto nadšení a měli jsme velkou radost z toho, že jsme si vybrali právě je, aby nám fotili svatbu :-) A v náš velký den se to jen potvrdilo. Naprosto nádherná práce, nafotili tunu fotek a přitom byli skoro neviditelní a díky jejich zkušenostem byli neskutečně efektivní a skupinové i naše individuální focení probíhalo rychle a bez jakýchkoli průtahů. Moc děkujeme!!! :-) :-) :-) PS: A fotokoutek mají vymazlenej a určitě ho doporučujeme, na svatbě to byla velká atrakce!

Vogue

Přes 37 mých fotografií najdete na webu italského Vogue v sekci Photovogue, kam se dostanou jen fotky, které schválí sami editoři Vogue.

Mezinárodní ocenění

Dvě nominace do užšího finále v mezinárodní 6th Fine Art Photography Awards (2020)

Nominace do užšího finále v mezinárodní 5th Fine Art Photography Awards (2019)

Další ocenění a mediálně známé fotky

Fotograf by měl mít i svou vlastní tvorbu, aby se nejen zdokonaloval, ale fotil i věci, které ho zajímají. A to, jestli to dělá dobře, nejlépe ukáže účast v mezinárodních soutěžích. Ukazuji tady jen zlomek úspěšných fotografií.

Fotografie: Jelení skok (česká reprezentantka Monika Vlčková) – foto bylo úvodní fotkou akce 100 let Českého sportu v roce 2018