Reklamní a produktový fotograf vína

Jako produktový fotograf vína se snažím vyfotit život vína od jejich zrodu na vinici, přes práci vinařů, přes sklepy až k nalité skleničce vína. S mým přenosným ateliérem mohu vaše vinařství nafotit rychle i u vás.

Produktový fotograf vína i piva

Fotím láhve nejen pro e-shopy, ale i pro různé reklamní účely, kde je potřeba pracovat precizněji s nasvícením scény popřípadě doplněním 2D a 3D vizualizací.

Znáte to, potřebujete vyfotit rychle několik lahví, třeba 20 a více. Nestíháte a máte láhve ještě někam dovézt fotografovi. Proto mám přenosný foto ateliér (zabírá cca 2 x 3 m) se všemi světly, abych přijel k vám a rychle vše nafotil. Dopravou vín dochází k oděrkám na skle a takhle je to lepší pro obě strany.

Fotograf vinařství, sklepů a personálu

Potřebujete vyfotit svou vinařskou akci? Při těchto příležitostech se dá vytvořit spousta zajímavých fotek, které oživí vaši galerii. Nebo chcete vyfotit vaše vinařství (sklepy, budovy), aby se líbilo? I zde při focení používám svá světla a snažím se dokreslit atmosféru například vinařských sklepů.

Fotograf vinic

Jednoznačně nejtěžší část, protože potřebujete, aby bylo to správné světlo a počasí. Proto je pro mě důležité znát příběh vašich vinic a odkud jaká vína pochází. Když se pak náhodou strhne letní bouřka a já jsem někde poblíž, můžu vyrazit fotit. Platí nepsané pravidlo, že ke krásné fotce vinic potřebujete i notnou dávku štěstí a náhody.

Chcete fotky jako víno?

Klienti