Předsvatební focení
párové focení | rande focení

Předsvatební focení je velmi oblíbené a vhodné, pokud si chcete vyzkoušet focení před samotnou svatbou. Dále je možné provést párové focení či rande focení, i když svatbu zatím neplánujete. :) Fotografie z tohoto focení se využijí na svatební oznámení, etikety na víno a nebo prostě vytištěné a pověšené doma na zdi. :)

Pokud chcete vidět další mé předsvatební fotky a svatební fotky, koukněte na tyto zahraniční svatební weby. Párové focení i rande focení přináší nezapomenutelné fotografie. Jejich velkou výhodou je, že máme na focení dostatek času, volnou ruku při výběru lokace focení a nemusíme nikam spěchat. Velkou výhodou pro předsvatební focení je, že si můžeme zvolit přesný den, místo i počasí, za jakého chceme fotit. Navíc nás netlačí čas jako na svatbě a máme čas udělat krásné fotky, které se mnohdy vyrovnají fotkám svatebním.

oceneni svatebni fotograf a predsvatebni fotograf

Mezinárodní databáze, kde jsem jako svatebních fotograf a předsvatební fotograf.

Databáze svatebních fotografů, kde jsem získal ocenění za svatební a předsvatební focení.

Největší databáze svatebních fotografů celého světa, kde jsem v TOP 5 pro Českou republiku jako svatební fotograf a předsvatební fotograf.

Chcete krásné předsvatební fotky?

  1. Napište mi a domluvíme se, zda najdeme společný termín pro předsvatební focení.
  2. Vybírejte lokace, které jsou pro vás něčím významné (první rande, první pusa,…).
  3. Párové focení jde pojmout i jako „procházku“ přírodou či městem, během kterého vytvoříme nestrojené fotky. Fotky jsou přirozenější a uvěřitelnější.
  4. Dodání prvních fotek je do 3 dnů a celkem pak dodávám kolem 20-50 fotek. Velmi často se stává, že jste velmi fotogeničtí, i když mi říkáte, že se neradi fotíte a fotek je dvakrát tolik. :)
  5. Fotky odevzdávám v elektronické podobě nebo na USB flash disku, pokud jsem i vás fotograf na svatbu.
  6. Na co byste nikdy neměli zapomenout, když se jdete fotit? Na dobrou náladu, tu berte vždy s sebou na předsvatební focení.