Svatba ve Velkých Pavlovicích jako svatební pařba

Svatba ve Velkých Pavlovicích, která se proměnila v jednu velkou pařbu. Krásná oblast, která je obklopena krásnými vinicemi. Svatební fotograf může povolit uzdu své fantazii a vytvořit krásné a nezapomenutelné vzpomínky.

Ve Velkých Pavlovicích se nachází řada vyhlášených míst: Šlechtitelská stanice a Vinařský penzion André, Lotrinský hotel, Apartmány Opilé sklepy. Stejně tak můžete mít i svatbu v místní krásné sokolovně, která připomíná taneční sál a jež nabízí skvělý taneční parket s pódiem pro větší kapelu.

S ženichem Richardem jsem se znal už z práce z Air Bank, než jsem začal fotit naplno v roce 2016. Když mi jednou zavolal a řekl: „Hary, budu se ženit a chci, abys to fotil.“, říkal jsem si: „Ty jo, to by mohla být skvělá svatba ve Velkých Pavlovicích.“ Plány na svatbu zkomplikovala korona, která málem posunula plánovaný termín.

Pro mě nejlepší momenty jsou, když Richard hrál na elektrickou kytaru „Miss You“ na pódiu pro nevěstu. Druhý moment, když jsem novomanžele přemluvil na focení na Hradištěku ve Velkých Bílovicích. Věděl jsem, že bude skvělý západ slunce, a tak jsme spěchali na místo focení. 80 % párů se už bohužel nenechá většinou přemluvit na večerní focení a je to škoda. Protože nám se to vyplatilo a fotky z focení měly mezinárodní úspěch a ocenění.