Svatba ve vinařství Nosreti v Zaječí

Krásná zimní, únorová svatba ve vinařství Nosreti v Zaječí, kde můžete mít obřad i oslavu na jednom místě. Abych pravdu řekl, neumím si představit, že by zde fotil nezkušený fotograf. Je to nádherné prostředí s velkými sklepy, kde ovšem potřebujete nutně ovládat nasvěcování scény blesky. Všude je šero, což je skvělé pro párty, ale svatební fotograf zde potřebuje zkušenosti s focením za tmy a musí ovládat svůj fotoaparát. A když tohle vše zvládne je focení zážitek. :)

Prostory vinařství Nosreti nabízí plnohodnotné prostor pro zimní svatby. Sám bych nevěřil, jak krásně si tady můžete žít svůj den. Výborná kuchyně a skvěle fungující personál. Na svatbě jsem měl i svatební fotokoutek, který skvěle doplňoval zábavu.

Svatební obřad probíhal v podlouhlém sklepě, který je pro tuto událost uzpůsoben a vešlo se sem 60 hostů. To už je trošku více lidí a tak malém prostoru. Nebyl čas na chyby a bez pomoci blesku, by fotky tak nevynikly. Až zpětně jsem si uvědomil, jak to bylo těžké na focení, ale díky svým zkušenostem a skvěle spolupracujícím faráři Martinu Kopeckému focení proběhlo na jedničku.

Svatební hostina byla ve vedlejším hlavním sklepním sále s dostatečným tanečním parketem a místem pro DJ nebo živou hudbu.