Krásná svatba v Yard Resortu

Krásná svatba v Yard Resortu v Předboji u Prahy plná emocí a vtipných momentek. Jedná se o krásné místo, které v podstatě poskytuje místo pro svatby celoročně. Jsou zde krásné svatby nejen na jaře a v létě, ale i na podzim, kdy se zde listí barví do zlatých barev. Je to už 3 roky a já na tuto svatbu stále vzpomínám, např. si často pouštím písničky, které jsem zde slyšel hrát.  A když už jsem odjížděl ze svatby, začalo pršet. Přemluvil jsem na minutku novomanžele, a tak jsme stihli pár dešťových svatebních fotek.

Svatby v Yard Resortu jsou pro mě vždy svátkem. Jako svatební fotograf si užívám možnost zde fotit a už jsem zde odfotil 7 svateb. Je to ukázkové místo, kde máte vše jako na dlani. Obřadní místo v zahradě, hostinu a taneční parket v sýpce a inscenované focení buď v zahradě a nebo na golfovém hřišti. Nemusíte nikam jezdit. Třešničkou na dortu je potom personál, který kmitá jak podavači míčku na Wimbledonu. Díky tomu jako svatebčané máte servis, který se jen tak nepoštěstí.

Jeden z důvodů, proč mám Yard Resort dále rád, je kompaktnost a styl, který vás zde obklopuje. Navíc každá svatba, kterou jsem zde fotil, byla jiná než ta předchozí a stejně byly všechny skvělé. V druhém patře nad hostinou mám většinou svatební fotokoutek v Yard Resortu. Pokud byse mě někdo zeptal, zda je to dobré místo pro svatbu, bez váhání odpovím: „Ano“. :D